O mně

Kosmetice se věnuji od roku 2018. Začínala jsem v jednom menším Pardubickém salónu, kde jsem postupně získala praxi a potřebné zkušenosti k práci kosmetičky.

Kosmetický salón La Véronique vznikl v únoru roku 2022 v útulném půdním prostoru ve Smilově ulici v Pardubicích.

A v únoru roku 2023 se přestěhoval do ulice 17. listopadu v Pardubicích. Salón je nyní prostornější a nachází se v 1, patře domu č. 400. Prostory jsou sdílené spolu s nehtovým studiem. 

Péče o pleť obličeje a celého těla je pro mne přirozenou a samozřejmou činností již od mého dospívání. Ráda zkouším nové produkty a sama na sobě je testuji. V kosmetice preferuji účinnost, viditelné výsledky a přírodní složení. 

Profese kosmetičky je pro mne vysněnou  a kreativní prací. Práce v salónu mne neskutečně baví, naplňuje radostí a mohu upřímně napsat, že moje práce je moje hobby. 

Miluji, když mohu ženám a dívkám dopomoci ke zdravé, zářící pleti, ve které se cítí sebevědomě. 

V salónu pracuji s organickou kosmetikou Éminence Organics, která Vás okouzlí svou opravdovou vůní po ovoci. 

Kosmetika je velmi příjemná, účinná a zároveň šetrná k té nejcitlivější pleti. 


Éminence 

Díky extrémně vysokému obsahu ovocných složek a tedy i velkému množství aktivních ingrediencí v kosmetických přípravcích značky Éminence Organics zákaznící vidí i cítí rozdíl.

 Aktivní látky a vitamíny jsou obsaženy ve své nejpřirozenější a nejčerstvější podobě, čímž nabízejí dramatické výsledky, neboť semena, dužiny i slupky se vyznačují pozoruhodně silnými regenerativními a hojivými účinky, jež jim umí propůjčit jen příroda. 

Éminence je pyšná na to, že může nabídnout produkty, které splňují náročné požadavky nejvýznamnějších světových certifikačních orgánů.

Při výrobě používá nejekologičtější postupy, vlastní farma využívá energii ze solárních a větrných zdrojů a v dohledné budoucnosti plánují zavést do  laboratoře i geotermální vytápění.

Značka Éminence organics jako první profesionální kosmetická péče na světě získala před dvěma lety označení Certifie B Corporation®. Toto ocenění náleží jen firmám, které se skutečně zajímají o životní prostředí, aktivně potlačují všechny negativní stránky své produkce tak, aby jejich byznys nezasahoval do zdraví planety Země a splňují přísné standardy této nezávislé organizace. 

Éminence Organics odmítá provádět, zadávat, platit nebo povolovat testy na zvířatech pro ingredience svých produktů a produkty samotné.